Çiğli Evde Sağlık Hizmeti

evde-bakim-ve-saglik-hizmetleri

Çiğli Evde Sağlık Hizmeti

Çiğli Evde Sağlık Hizmeti


Çiğli Evde Sağlık Hizmeti tıbbi ihtiyaçları olan kişilere evlerinde sağlık hizmeti sunan bir uygulamadır. Bu çözümler danışmanlık, muayene, tetkik, tedavi ve takip gibi çeşitli hizmetleri içerir ve hastaların konforlu bir şekilde tedavi olmalarını sağlar. Evde sağlık hizmetleri hastanın evinde gerçekleştirilen tıbbi testlerin yanı sıra, doktorlar tarafından belirlenen tedavi programlarının da uygulanmasını içerisine almaktadır.
Tanı aşamasında hastaların evlerinde gerekli tetkikler yapılabilmekte olup bu sayede hastaların hastaneye gitmeleri gerekmez. Tedavi sürecinde ise doktorlar tarafından belirlenen ilaçlar düzenli olarak hastanın evine getirilmekte, böylece hasta evinde ilaçlarını almaktadır. Ayrıca fizik tedavi gibi tedaviler de evde uygulanarak hastanın ev ortamında rahatlaması sağlanmaktadır.


Çiğli Evde Sağlık Hizmeti sadece tıbbi ihtiyaçları karşılamakla kalmaz. Aynı zamanda hastanın ve ailesinin psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. Bu hizmetler hastaların moralini yüksek tutmalarına ve tedavi sürecini daha kolay atlatmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca hasta ve ailesine sağlıkla ilgili eğitimler de verilmektedir. Böylece hastanın kendi sağlığıyla ilgili bilinçlenmesi sağlanır.


Sağlık hizmetleri Çiğli hastanın evinde konforlu bir şekilde tedavi olmasını sağlayarak, hastanın yaşam kalitesini arttırarak iyileşme sürecine de katkıda bulunmaktadır.

  Evde Sağlık Hizmetleri Nelere Bakar?


  Evde Sağlık Hizmetleri nelere bakar, bundan yararlanmadan önce pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu çözümler özellikle sağlık kurumlarına erişimde zorluk yaşayan veya kendi başlarına bakım ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken bireyler için önemli bir destek sunar. Bu hizmetten faydalanabilecek potansiyel gruplar arasında şunlar bulunmaktadır.

  • Evde Doktor Muayenesi
  • Anne ve bebekler için bakım hizmeti
  • Evde hemşire desteği ve evde serum takma
  • Evde check-up
  • Evde kan alma
  • Evde yatak yarası bakımı
  • Evde enjeksiyon uygulaması gibi önemli alanlarda hizmet vermektedir.


  Ayrıca Hamilelik ve Doğum Sonrası Bakıma İhtiyaç Duyan Anneler de yine faydalanabilmektedir. Evde Sağlık Hizmetleri bu dönemlerinde annelerin izlenmesi ve gerekli bakımın sağlanması için önemli bir rol oynamaktadır. Çiğli Evde Sağlık Hizmeti bu çerçevelerde de yapılabilmektedir.

  Çiğli Evde Sağlık Hizmeti Kimlere Bakar?


  Evde Sağlık Hizmetleri sunulan geniş yelpaze ile insanların merakını uyandıran bir konudur. Akel Evde Sağlık çatısı altında uzmanlaşmış ekipler evde sağlık hizmetlerinin çeşitli alanlarında destek sunmaktadır. Bunlar arasında,

  • Geriatrik Bireyler.
  • Bakıma ihtiyaç duyanlar.
  • Evde yaşlı bakımı.
  • Fiziksel engeli olanlar.

  Evde sağlık hizmeti kimlere bakar sorusuna da böylece yanıt verilebilmektedir. Bu hizmetlerin sağlanmasıyla hastalar kendi evlerinde güvende ve rahat hissedebilir. Firmamız tarafından verilen Evde Sağlık Hizmetleri hastalara özgürlüklerini koruma ve kendi yaşam alanlarında daha mutlu olma imkanı tanır. Aynı zamanda hastaların çevreleriyle olan etkileşimi, daha hızlı bir iyileşme sürecine katkıda bulunabilmektedir. Bu nedenle evde sağlık hizmetleri çözümlerimiz hastaların konforunu ve sağlığını ön planda tutarak yaşam kalitelerini artırmayı hedefler.

  Çiğli Evde Sağlık Hizmeti Hangi Hasta Gruplarına Bakar?


  Çiğli Evde Sağlık Hizmet almayı düşünen hastalar arasında çeşitli tıbbi durumlara sahip olan gruplar bulunmaktadır.

  • Kardiyovasküler hastalıklar
  • Konjestif kalp yetmezliği
  • İnfluanza
  • Grip
  • Covid vakaları

  Evde Sağlık Hizmeti Nasıl Çağrılır?


  Kendisi ya da bir yakını sağlık hizmetine gereksinim duyduğu zaman evde sağlık hizmetinin alımı birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Bu konuda siz de desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçerek gerekli bilgileri bize aktarabilirsiniz. Evde sağlık hizmeti nasıl çağrılır diyorsanız firmamız size bir telefon kadar yakın.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir